HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
 • VİLLA TEMİZLİĞİ

  Villa Temizliği
  Firmamız Villa Temizliği konusunda sunduğu hizmetler ile sektöründe Villa Temizliği denilince akla gelen önemli firmalar arasındadır.: Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede temizlenerek müşterilerimize sunulur.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri

 • DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

  Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği

  Binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. RAMAN TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve AZAMİ müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan RAMAN TEMİZLİK, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

 • OKUL TEMİZLİĞİ

  Okul Temizliklerinde temizlik ve hijyen çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. RAMAN TEMIZLIK olarak gerek yarıyıl ve yaz tatillerinde genel temizlik gerekse eğitim ve öğretim yılı içinde günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Kantin, derslikler, sınıflar, wc, banyo, dış cephe temizliği cam silme, cam temizleme ve spor salonunda koltuk yıkama, halı yıkama gibi temizlik şirketleri ihtiyacı görülen her yerin temizliği konusunda tecrübemizi ortaya koyarak RAMAN TEMIZLIK olarak kalite ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri

 • MAĞAZA TEMİZLİĞİ

  Mağazanızda bulunan, vitrin & cam, reyon, kabin ve raflarınızın ayrıca, tüm bağımsız bölümlerinin titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir.

  Bu nedenle, müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesini artırmak ve kurumsal kimliğinizin ön plana çıkması adına, Raman temizliği tercih ederek, profesyonel, konusunda uzman personel ve özel ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti almayı garanti etmiş olursunuz.

  Ayrıca, isteğiniz doğrultusunda günlük veya sözleşmeli ( periyodik ) olarak bu prestiji tüm temizlik ihtiyaçlarınızı firmamız tarafından sağlayabilir, part-time, full-time temizlik personelleri temin edebilirsiniz.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri

 • İNŞAAT TEMİZLİĞİ

  Raman Temizlik Hizmetleri İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Bina, Ev, İşyeri Hastane, Okul, AVM, Plaza Gibi mekânların temizliği konusunda A’dan, Z’ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları,  Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktadır.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri

 • NAKLİYE / TAŞIMACILIK

  Raman nakliyat taşımacılık işleri konusunda ev nakliyesi ofis taşımacılığı fabrika taşıması şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ve parça yük ve eşya taşıması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ev nakliyatı konusunda uzman kadrolarımız ile yurdumuzun tüm bölgelerine sınırsız hizmet sunmaktayız.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri

 • BOYA

  Boyacı ekibimiz  ekonomik fiyata boya badana işlerinizi yaptırmak için bizi tercih ediniz işlerinizde bizi arayın inşaat tadilat boya badana alçı sıva  sektörde yıllardan beri kazandığımız Tecrübe çekirdekten yetişme ustalarımızla ekonomik fiyata Kaliteli boya badana uygulama hizmeti boya badana ustası ustalarımız ev boyama hakkında bilgi almak için 7/24 saat arayabilirsiniz

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  Raman Temizlik Hizmetleri